İngiltere istihbarat raporu: Savaş yeni aşamaya giriyor!1 İngiltere istihbarat raporu: Savaş yeni aşamaya giriyor!
Tayvanlı füze uzmanının şüpheli ölümü2 Tayvanlı füze uzmanının şüpheli ölümü
Business Insider: ABD, Türkiye ve Yunanistan'a eşit davranmalı 3 Business Insider: ABD, Türkiye ve Yunanistan’a eşit…
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes bizden İHA ve SİHA istiyor4 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes bizden İHA ve SİHA…
Küresel piyasalar ABD'deki enflasyon rakamlarına odaklandı5 Küresel piyasalar ABD’deki enflasyon rakamlarına…
E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Barem Ambalaj’ın 10.500.000 adet payının pay başına 36,00 TL fiyattan halka arzına SPK tarafından onay verildi.
#AGHOL – Bir yatırımcı tarafından Nisan 2022’de yapılan Genel Kurul toplantısının bazı maddelerinin iptali kapsamında dava açıldığı belirtildi.
#AYGAZ – 281 gün vadeli 1 milyar TL tutarında tahvil ihracı kapsamında talepler bugün toplanacak.
#BFREN – Şirket fabrikasının 1 – 22 Ağustos tarihleri arasında faaliyetlerine kısmen devam edeceği açıklandı.
#CEMAS – Öğütücü bilyanın ithalat işlemlerine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 3 yıl süresince ithal ürünlerde ton başına 1. yıl 200 dolar, 2. yıl 195 dolar, 3. yıl ise 190 dolar ek mali yükümlülük getirildiği açıklandı.
#CIMSA – Niğde Entegre Çimento Fabrikası, Kayseri Entegre Çimento Fabrikası, Ankara Çimento Öğütme Tesisi ile Başakpınar, Ambar, Nevşehir, Cırgalan, Aksaray, Ereğli ve Kahramanmaraş Hazır Beton Tesislerinin 110 milyon euro bedelle Ferpa İnşaat’a devir işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.
#DOHOL – D Yatırım Bankası tarafından 91 gün vadeli 105 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#FENER – Futbolcu Luan Peres’in transferi konusunda kulübü Marseille ile görüşmelere başlandığı açıklandı.
#FROTO – Şirketin 2022 yılı revize beklentileri aşağıdaki gibi açıklandı.


#GENTS – Şirket tarafından, GBS Gentaş Bolu Lamine Lif Levha’nın tüm aktif ve pasifleriyle birlikte bir bütün halinde devralınması suretiyle GENTS bünyesinde birleşmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından olumlu karşılandı.
#GRNYO #KAPLM – VBTS kapsamında şirket paylarına 26 Ağustos’a kadar emir paketi tedbiri getirildi.
#GLBMD – 120 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
Üç şirket geri alım yaptı (28/07/2022)
#HALKB – 77 gün vadeli 230,7 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#HURGZ – Şirketin %100 bağlı ortaklığı Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık’ın 34 milyon TL bedel karşılığında şirket borcuna mahsuben Demirören TV Radyo Yayıncılık’a devredildiği açıklandı.
#ISSEN – Balıkesir Susurluk’taki 304.897 m 2 ’lik tarlanın 24,8 milyon TL bedelle satın alındığı, arsanın GES yatırımında değerlendirileceği açıklandı.
#KZBGY #NTGAZ – VBTS kapsamında şirket paylarına 26 Ağustos’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.
Sönmez Pamuklu ve Turkcell sorusu
#LIDFA – VBTS kapsamında şirket paylarına 26 Ağustos’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 26 Ağustos’a kadar uzatıldı.
#MEDTR – Enjektörle boşaltılabilen kapalı sistem su tutuculu çift lümenli solunum devreleri ve enjektörle boşaltılabilen kapalı sistem su tutuculu koaksiyel solunum devrelerinin 2035 tarihine kadar ABD de patent koruması altına alınarak tescil edildiği açıklandı.
#NTHOL – SPK tarafından şirkete 209.349 TL idari para cezası verildi.
#OBASE.HE – Şirket paylarının halka arzında talepler Borsa’da Satış Yöntemi ile bugün toplanacak.
#OTKAR – Şirketin %100 bağlı ortaklığı Otokar Europe SAS’ın %100 oranında pay sahibi olduğu Otokar Filiala Bucuresti SRL tarafından, Bükreş Belediyesi’nin açmış olduğu 100 adet 12 metre elektrikli otobüs ve bunlar için gerekli şarj altyapısının sağlanması ihalesine teklif verdiği açıklandı.
#QUAGR – 90 gün vadeli 125 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
Bugün alıcı ve satıcılar hangi seviyede harekete geçecek (29.07.2022)
#RHEAG – SPK tarafından şirkete 365.135 TL idari para cezası verildi.
#TSPOR – Futbolcusu Batuhan Kör’ün sezon sonuna kadar bedelsiz olarak Manisa Futbol Yatırımları’na kiralandığı açıklandı.
#TTKOM -2 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı. Türk Telekom Grubu bünyesindeki dijital şirketlere bilgi teknolojileri altyapı hizmeti sunma faaliyetlerinin ve oyun servisleri, dijital yayın servisleri, bulut çözümleri gibi alanlardaki mevcut dijital ürün ve servislerin kurulacak yeni şirketler veya mevcut grup şirketlerinin altında yeniden yapılandırılmasına karar verildiği açıklandı.
#UTPYA – Şirket unvanının Zedur Enerji Elektrik Üretim olarak değiştirilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
#VAKKO – BDDK’nın Haziran ayındaki TL ürk Lirası karşılığı 15 Milyon TL’yi aşan şirketlere yönelik Türk Lirası kredi kullandırımlarına ilişkin kısıtlayıcı kararının şirket finansalları üzerinde etkisinin bulunmadığı açıklandı.
Borsada 15 sektör yükseldi, 23 sektör düştü
 
PAY ALIM / SATIM
#ITTFH – Noya Çelik SaNAYİ TARAFINDAN 1,56 – 1,57 TL fiyat aralığından 1,56 – 1,57 TL fiyat aralığından 2.500.000 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %19,73’e geriledi.
#MPARK – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 27.000 adet pay 41,10 – 41,66 TL fiyat aralığından geri alındı.
#PEGYO – Servet Çetinkaya tarafından 39.695 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %5,01’e yükseldi.
#SAHOL – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 1.500.000 adet pay 19,57 – 19,82 TL fiyat aralığından geri alındı.
#VERUS – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 7.720 adet pay 63,20 – 63,35 TL pay geri alındı.
Yabancı işlemlerinde öne çıkan hisseler
 
SERMAYE ARTIRIM

#DERHL – Şirket sermayesinin 31,9 milyon TL’den %135,02 oranında bedelsiz olarak 43,1 milyon TL artışla 75 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamına SPK’ya başvuru yapıldı.
#DNISI – Şirket sermayesinin 26,9 milyon TL’den %137 oranında bedelsiz olarak 52,9 milyon TL artışla 79,8 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
#HDFGS – Şirket sermayesinin 285 milyon TL’den %14,04 oranında bedelsiz olarak 40 milyon TL artışla 325 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
#HEDEF – Şirket sermayesinin 300 milyon TL’den %25 oranında bedelsiz olarak 75 milyon TL artışla 375 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
12 göstergesi “al” veren hisseler (29/07/2022)
 
#INFO – Şirket sermayesinin 138,1 milyon TL’den %65,1 oranında bedelsiz olarak 89,9 milyon TL artışla 228 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
#MERKO – Şirket sermayesinin 72,6 milyon TL’den %82,69 oranında tahsisli olarak 60 milyon TL artışla 132,6 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
#YEOTK – Şirket sermayesinin 24 milyon TL’den %300 oranında bedelsiz olarak 72 milyon TL artışla 96 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.

İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Yatırımcı ilgisinin arttığı 10 hisse (29/07/2022)
 
En fazla para girişi olan hisseler 28/07/2022
 
En fazla açığa satış yapılan hisseler 28/07/2022
 
SPK 26 internet sitesi hakkında hukuki işlem başlatıyor
 
SPK’dan halka açık iki şirkete para cezası
 
SPK, Barem Ambalaj’ın halka arzına onay verdi
 
SPK, 7 şirketin sermaye artırımı başvurusunu onayladı
 
BİST volatil seyreden 5 hisseye tedbir uygulayacak
 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA
Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.
Bir öneri listelerine bakıyorum, bir bankalara bilanço ve 6 aylık karları ile yeniden banka kurabilecek taşınmazları ve varlıklarıyla parmak ısırtacak kurumlar ne hale geldi. Yabancı çıktı ise yerli kurumlar nerede? Ben bu yalanlara şahsen inanmıyorum. Amacın ne olduğunu da bilmiyorum. Keşke Varlık Fonunun %10u satılmasaydı. Herşey bundan daha iyiydi. Ben artık Borsaya yatırım yapmama kararı aldım. Kendi aranızda alıp satarsınız. Kulun hakkını gasp ederek cevirdiğiniz oyunlarla dünya mallarıyla oyalanırsınız, taki sizden daha güçlüklerle karşılaşıncaya kadar.
Buyrun anadolu hayat devre kesti.rezilliğin daniskası.kime güveneceğiz.işbank oyunları 
Gitmemesinden belli Agesa ve anadolu hayat bilançolar rezalet.birde sahipleri maşallah hisselerine köstek. olan bize oluyor.
anadolu hayat ne bilanço açıkladın.Helal işbankası al hayrını gör.Bu kafayla gidin siz iştiraklerinize yatırımcı bulamayacaksınız…
Borsa GündemTüm hakları Gündem Medya Grubu’na aittir.
Borsagundem.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsagundem.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsagundem.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur. BİST isim ve logosu “koruma marka belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Borsagundem.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıkar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan borsagundem.com sorumlu degildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir.
Finansal veriler aracılığıyla sağlanmaktadır. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. Son güncelleme saati (08:44)

source

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


hack forum hack forum hacklink hacklink hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds tronscan google.com.tr
hack forum hack forum hacklink hacklink hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds tronscan google.com.tr
Hacklink Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler
matadorbet matadorbet matadorbet matadorbet
file upload
Deneme Bonusu veren Siteler Deneme bonusu
hacklink panel hacklink al hacklink hdxvipizle tronlink tronlink pro matadorbet betnano bahis siteleri seks shop 1xbet dineroclub.net betforward1.org jojobet instagram takipçi hilesi
ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino
Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet
Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet
Onwin Onwin Onwin Onwin Onwin
Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet
xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot
Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey
hack forum hack forum hacklink hacklink hacklink hacklink panel cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti Onwin casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom casibom eloboost vds tronscan google.com.tr
Hacklink Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel Hacklink panel
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler
matadorbet matadorbet matadorbet matadorbet
file upload
Deneme Bonusu veren Siteler Deneme bonusu
hacklink panel hacklink al hacklink hdxvipizle tronlink tronlink pro matadorbet betnano bahis siteleri seks shop 1xbet dineroclub.net betforward1.org jojobet instagram takipçi hilesi
ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino ByCasino
Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet
Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet Starzbet
Onwin Onwin Onwin Onwin Onwin
Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet Sahabet
xslot xslot xslot xslot xslot xslot xslot
Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey Betturkey
hack forum hacklink panel hacklink hacklink cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat ofis taşıma seo hizmeti cami halısı mersin temizlik şirketi Dedektör Ekranlı Dedektör Vds Sunucu Onwin Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino takipçi satın al exeboost.com smm panel santenette.com yagnatourism.com tatilmoni.com vds sunucu google.com.tr
Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Casibom Royalbet Betist Ramobet Bahis Forum Betandyou Madridbet onwin
Deneme bonusu Deneme Bonusu veren siteler