İngiltere istihbarat raporu: Savaş yeni aşamaya giriyor!1 İngiltere istihbarat raporu: Savaş yeni aşamaya giriyor!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes bizden İHA ve SİHA istiyor2 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes bizden İHA ve SİHA…
Küresel piyasalar ABD'deki enflasyon rakamlarına odaklandı3 Küresel piyasalar ABD’deki enflasyon rakamlarına…
Erdoğan, TOGG için merak edilen tarihi açıkladı4 Erdoğan, TOGG için merak edilen tarihi açıkladı
Beşiktaş: 1 - Kayserispor: 0 5 Beşiktaş: 1 – Kayserispor: 0
E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Obase Bilgisayar’ ın 14.000.000 adet payının pay başına 10,50 TL fiyattan halka arzına SPK tarafından onay verildi.

#AKGRT – 100.000 TL sermayeli Sabancı Ageas Sağlık Sigorta unvanlı şirketin kurulmasına karar verildiği açıklandı.

#ANHYT – Ocak – Haziran ayında prim üretimi %54,3 artışla 1,36 milyar TL’ye yükseldi.

#CUSAN – Şirketin Irak Erbil’de inşa edilmekte olan The Boulevard Projesi için Şenyuva Alüminyum ve Be – Do Construction Contracting Ind. & Trade Ltd. Co ile alüminyum profil, aksesuar ve mekanizma satışı için 3,5 milyon dolara anlaştığı açıklandı.

#DAPGM –
– Şirketin EKGYO tarafından düzenlenen İstanbul Ümraniye İnkılap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini kazanmadığı açıklandı.
– Şirket bağlı ortaklıkları Olan Dap Eltes Yüzyıl Mimarlık ve Dap Yüzyıl İnşaat Eltes şirketlerinin unvanlarının Dap Ormanköy Çekmeköy İnşaat ve Dap Nişantaşı Koru İnşaat olarak değiştirildiği açıklandı.
#DESA – İtalya’da Desa Internationale unvanlı şirketin kurulmasına karar verildiği açıklandı.

#DOHOL – D Yatırım Bankası tarafından 1,2 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verildiği açıklandı.

#EKGYO – Şirket projelerinden İstanbul Başakşehir Hoşdere 7. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 4 Ağustos’ta yapılacağı açıklandı.

#FENER – Futbolcu Joao Pedro ile anlaşma sağlandığı, bonservis bedeli olarak futbolcunun eski kulübüne 4,7 milyon euro ödeneceği açıklandı.

#GSRAY –
-Futbolcusu Mostafa Mohamed’in satın alma opsiyonu ile kiralanması konusunda Nantes ile anlaşmaya varıldığı, Nantes’in kiralama kapsamında kulübe 250.000 euro ödeyeceği açıklandı. (Satın alma opsiyonu 5,7 milyon euro)
– Futbolcu Léo Michel Joseph Claude Dubois ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı, Lyon’a bonservis bedeli olarak 2,5 milyon euro, futbolcuya ise yıllık 1,8 milyon euro ödeneceği açıklandı.

#IEYHO – Şirketin %99,2 oranındaki bağlı ortaklığı Işıklar Turizm’in %100 oranında bağlı ortaklığı olan Bulgaristan’daki Işıklar Elen Hunting’in sermayesinin 2,8 milyon Bulgar Levasından 3,7 milyon Bulgar Levasına çıkarıldığı açıklandı.

#INVEO – 364 gün vadeli 40 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

#KNFRT – SPK tarafından şirkete 153.708 TL idari para cezası verildiği açıklandı.

#KRVGD – Geri alım programı sürecinin devam edilmesine, 12.000.000 adet paya karşılık 180 milyon TL kaynak ayrılmasına karar verildiği açıklandı.

#KRPLS – Şirket paylarının halka arzında talepler bugün toplanacak.

#MTRKS – Borsa tarafından şirket paylarına 19 Ağustos’a kadar açığa satış, kredili işlem yasağo ve emir paketi tedbiri getirildi.

#OZRDN – Şirketin sermayesindeki Naci Tamer Özerden’e ait oy haklarının %83,79’a yükselmesi sonrasında Naci Tamer Özerden’in Şirket’in yönetim kontrolüne sahip olunması nedeniyle yapılan pay başına 7,36 TL’lik zorunlu pay alım teklifi başvurusunun SPK tarafından olumlu karşılandığı açıklandı.
#QNBFB – Bankanın EBRD ile kadın girişimcilere destek programı kapsamında üçüncü kredi anlaşmasını imzaladığı açıklandı.
#PNSUT – 82 gün vadeli 150 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

#TURSG – Ocak – Haziran döneminde prim üretimi %108 oranında artışla 11,2 milyar TL’ye yükseldi.

#TIRE #OLMK – OLMK’nın tüm aktif ve pasifleriyle birlikte bir bütün olarak devralınması ve tasfiyesiz infisah yoluyla TIRE bünyesinde birleşmesine ilişkin yapılan başvurunun SPK tarafından onaylandığı açıklandı.

#TIRE – Şirket unvanının Mondi Turkey Oluklu Mukavva Kağıt ve Ambalaj Sanayi olarak değiştirilmesi kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.
Mondi Tire Kutsan’nın birleşme işlemine onay
 
#SEGYO – Şeker Şile Evleri projesinin yapım işi için Ana Yüklenici olarak Optimal Proje Yönetimi’nin belirlendiği açıklandı.

#YKBNK – 35 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihraç edilmesi kapsamında Genel Müdürlüğe yetki verildiği açıklandı.

PAY ALIM / SATIM
#DOBUR #DOHOL – DOHOL tarafından 48,08 – 50,75 TL fiyat aralığından 25.000 adet pay satılırken, DOHOL’ün DOBUR’daki payı payı %39,58’e geriledi.

#GEDIK – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 25.000 adet pay 6,55 TL fiyattan geri alındı.

#KRVGD – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 493.903 adet pay 10,43 – 10,58 TL fiyat aralığından geri alındı.

21.07.2022 tarihinde 7 şirket geri alım yaptı
#MPARK – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 40.000 adet pay 39,10 – 39,66 TL fiyat aralığından geri alındı.

#PAPIL – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 10.000 adet pay 14,98 – 14,99 TL fiyat aralığından geri alındı.

#PNSLN – Azimut Portföy tarafından 13,98 TL fiyattan 4.000 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %5,00’e geriledi.

#PRKME – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 25.000 adet pay 6,62 – 6,64 TL fiyat aralığından geri alındı.
#SKBNK – Desmer Güvenlik tarafından 1,19 – 1,24 TL fiyat aralığından 250.000 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %0,005’e geriledi.

#TURSG – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 350.000 adet pay 5,10 – 5,11 TL fiyat aralığından geri alındı.

#VERUS – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 7.500 adet pay 62,60 – 62,70 TL fiyat aralığından geri alındı.
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Şekerbank hissesi bir günde yüzde 6 yükseldi
 
Verusa Holding hissesinin fiyatında düzeltme olacak
 
Borsa dört ortalamanın üzerine tutunur mu?
 
Yatırımcı ilgisinin arttığı 10 hisse (22/07/2022)
 
12 göstergesi “al” veren hisseler (22/07/2022)
 
SPK’dan Konfrut Gıda’ya para cezası
 
SPK’dan Ali Yıldırım’a ceza
 
Adel Kalemcilik hissesindeki 4 isme para cezası
 
Obase Bilgisayar’ın halka arz başvurusu onaylandı
 
TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA
Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.
Sürekli kâr yazan 3 şirket lot sayıları düşük olan 3 yıldır batağa saplanmış T.C Kalkınma Bankası Carrefoursa Marketleri ve Bizim Marketleri.Bu şirketlere yatırımlar yapan patronlar milletin sayesinde deli gibi zengin olurken millet perişan edildi.Bizim hisse değeri en az 110 dolar bazında Türk lirası karşılığı 250lira Carrefoursa en az 400lira T.C Kalkınma Bankası hisse değeri en az 350lira olması gerekir.Herşeyin fiyatı 5 ile 10kat ileri gitti.Patron ve müdür konumundaki beyler bu şirketleri boşlamışlar.Milleti artık soymayı bırakın pöipte Kalkınma Bankası ne yapar kârsa kâr fakat Genel Müdür ve Hazine Bakanı Memati uykuda mı banka sahipsiz kaldı Ülker para basıyor ürünlerinin fiyatları 5 kat gitti.Bizim hisseleri sürünüyor.Murat Ülker ne iş yapar.Bir Koç grubu kadar olamıyorsunuz.Pandemi öncesi Ford 58lira iken 320lira gördü şu anda 266lira.Ford hissesi 5 ile 6 kat gitmiş.Hisselerinizde alıma geçin pöpe son ver ibrahim bey uyuma.Uyuma ey Sabancı Carrefoursa Marketleri kazanıyor.
Türksigorta hariç diğerleri  selpak olmuş.
Anadolu hayat neden gidemediğin belli primlerini artıramıyorsun.prestij gittimi.geri getiremezsin.derlerki hissene sahip çıkamıyorsun,milletin parasını nasıl değerlendireceksin.işyatırım sizi baskılayarak hiç iyi yapmıyor.
Borsa GündemTüm hakları Gündem Medya Grubu’na aittir.
Borsagundem.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsagundem.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsagundem.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur. BİST isim ve logosu “koruma marka belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Borsagundem.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıkar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan borsagundem.com sorumlu degildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir.
Finansal veriler aracılığıyla sağlanmaktadır. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. Son güncelleme saati (13:31)

source

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Mng Evden Eve Nakliyat seo hizmeti Onwin Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino takipçi satın al exeboost.com google.com.tr