Geri alım yapan 5 şirket1 Geri alım yapan 5 şirket
Borsada en fazla para girişi olan 10 hisse2 Borsada en fazla para girişi olan 10 hisse
BİST'ten 2 şirket ve 3 yatırımcıya yaptırım3 BİST’ten 2 şirket ve 3 yatırımcıya yaptırım
TOFAŞ, ilk çeyrek bilanço tarihini açıkladı4 TOFAŞ, ilk çeyrek bilanço tarihini açıkladı
Vestel Beyaz Eşya borçlanacak5 Vestel Beyaz Eşya borçlanacak
E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

#AKBNK – Fitch tarafından bankanın Uzun Vadeli Yabancı Para İhraççı Temerrüt notunun ve not görünümünün teyit edildiği açıklandı.
#DNISI – Halka arzdan elde edilen fonun 22,0 milyon TL’sinin işletme sermayesi güçlendirilmesinde, 32,9 milyon TL’sinin yeni yatırım ve kapasite artışında kullanıldığı açıklandı.
#CIMSA – Şirket mülkiyetinde yer alan Niğde Entegre Çimento Fabrikası, Kayseri Entegre Çimento Fabrikası, Ankara Çimento Öğütme Tesisi ile Başakpınar, Ambar, Nevşehir, Cırgalan, Aksaray, Ereğli ve Kahramanmaraş Hazır Beton Tesislerinin, bu tesislerde yer alan sabit varlıklar ile bunlarla bağlantılı diğer varlıkların 127 milyon dolar bedelle Çimko Çimento’ya devrine ilişkin Varlık Satış Sözleşmesi imzalanması ve Rekabet Kurulu onayı ardından işlemin gerçekleşeceğinin açıklanması sonrasında Rekabet Kurumu başvurusunun Rekabet Kurulu incelemesibnin sonuçlanmamış olduğu dikkate alınarak, bahse konu Varlık Satış Sözleşmesi, sözleşmedeki ön şartların gerçekleşme zamanaşımının dolmuş olması sebebiyle yürürlükten kaldırıldığı açıklandı.
#DOAS – VDF Finans hisselerinin iştirak modeliyle kısmi bölünmesi işleminin tescil edildiği açıklandı.
#DOHOL – Geri alım programı sürecinin sona erdiği açıklandı.
#EKGYO –Ankara Çankaya Oran Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin iptal edildiği açıklandı.
İstanbul Tuzla Merkez Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. Oturumunun 12 Nisan’da yapılacağı açıklandı.
#FONET – Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan 36 ay süreli SBYS Hizmet Alımı ihalesinin sonuçlandığı ve 6,5 milyon TL teklif ile şirketin ihaleyi kazandığı açıklandı.
#GARAN –Fitch tarafından bankanın Uzun Vadeli Yabancı Para ve Türk Lirası derecelendirme notlarının teyit edildiği açıklandı. BBVA’nın 12,20 TL fiyattan Gönüllü Pay Alım Teklifi kapsamında yapılan başvurunun SPK tarafından olumlu karşılanması sonrası gönüllü pay alım süreci bugün başlayacak olup 29 Nisan’a kadar sürecek.
#GEDIK – Yancep Finansal’ın sermaye artırımı kapsamında şirket sermayesinin %15,81’ine karşılık gelen 811.618 TL ödeme yapıldığı açıklanırken, sermaye artırımın tescil edildiği belirtildi.
#GEREL – Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kardeş’e ait Borsa’da işlem görmeyen Şirket sermayesindeki paylarının çoğunluğunun, finansal veya stratejik ortaklık için satışı konusunda görüşmeler yapmak amacıyla Tafralı Kurumsal Finansal Danışmanlık ile danışmanlık sözleşmesi kapsamındaki görüşmelerin devam ettiği açıklandı.
#GLBMD – 53 gün vadeli 12,5 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#ISCTR –Fitch tarafından bankanın Uzun Vadeli Yabancı Para Kredi Notu ve görünümünün teyit edildiği açıklandı. 123 gün vadeli 1,0 milyar TL tutarında bono ihracı kapsamında başvuru yapıldığı açıklandı.
#ISMEN – 56 gün vadeli 448,0 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#INVEO – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 250 milyon TL’den 500 milyon TL’ye yükseltilmesi tescil edildi.
#KCHOL – UniCredit’in sahip olduğu YKBNK sermayesinin %18’ine karşılık gelen 1.520.469.231 adet payın 3,5 milyar TL bedel üzerinden satın alınmasına ilişkin devir işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.
#KONTR – İstanbul Sarıyer’de 559 m2’lik alanın Yıldız Holding’den 45 milyon TL’ye satın alındığı açıklandı.
#LIDER – Şirket payları bugün Borsa’da işlem görmeye başlayacak.
#MIATK – Mobilite alanında yapılacak çalışmalar için Yönetim Kurulu Başkanının yetkilendirildiği açıklandı.
#MGROS – Şirketin %25 iştiraki Paket Lojistik’in paydaşlarının sahip olduğu 279.718 adet payın 104,5 milyon TL karşılığında satın alınmasına karar verildiği, şirketin Paket Lojistik’teki pay sahipliği %75’e yükseldiği açıklandı.
#OSMEN – 91 gün vadeli 60 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#OYAKC – Şirketin Hatay’da Kalker Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi Projesi ile İlgili ÇED Gereklidir kararı verildiği açıklandı.
#OTTO – Şirket iştiraklerinden OTTO Entertainment Yapım tarafından Dilemma filminin satın alınıp pazarlanması amacıyla Vog Reklam ile görüşmeleri tamamladığı ve yayın haklarının satın alınması konusunda anlaşma sağlandığı açıklandı.
#QNBFB – 77 gün vadeli 465,4 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
#PRKME – Şirket bağlı ortaklığı Konya Ilgın’ın işletme hakkını elinde bulundurduğu Konya Ilgın’da yer alan kömür sahasından ürettiği alt ısıl değeri 1.300 – 2.250 kcal/kg aralığında olan 50.000 ton kömürün 30 Haziran’a kadar Eti Alüminyum’a satışına ilişkin sözleşme imzalandığı açıklandı.
#PAGYO – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 90 milyon TL’den 250 milyon TL’ye yükseltilmesi tescil edildi.
#SMRTG – Şirket ile RYGYO arasında 4,5 milyon dolarlık Fotovoltaik Güneş Paneli satışına istinaden yurt içi satış sözleşmesi imzalandığı açıklandı.
#VAKBN – Fitch tarafından bankanın uzun vadeli yabancı para notunun, uzun vadeli yerel para notunu n ve not görünümlerinin teyit edildiği açıklandı.
#VAKFN – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 1 milyar TL’den 2 milyar TL’ye yükseltilmesi kararı Genel Kurulda da onaylandı.
#YYAPI – Tahsisli sermaye artırımından elde edilen fonun işletme sermayesinin güçlendirilmesinde ve taşınmaz alımında kullanıldığı açıklandı.
#YKBNK – Fitch tarafından bankanın Uzun Vadeli Yabancı Para İhraççı Temerrüt Notunun ve not görünümünün teyit edildiği açıklandı.

PAY ALIM / SATIM
#AKSA – Emniyet Ticaret tarafından 43,30 – 43,80 TL fiyat aralığından 90.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %20,60’a yükseldi.
#ATAGY – Ata Portföy tarafından 3,89 – 3,98 TL fiyat aralığından 21.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %4,15’e yükseldi.
#DZGYO – Mehmet Emre Cihangir tarafından 2,61 – 2,88 TL fiyat aralığından 2.193.630 adet alış ve 16.553.054 satış yapılırken, şirket sermayesindeki payı %2,21’ye geriledi.
#ENKAI – Mehmet Sinan Tara tarafından 15,54 – 15,68 TL fiyat aralığından 150.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %0,49’a yükseldi.
#GEDIK – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 75.000 adet pay 7,85 TL fiyattan geri alındı.
#HUNER – Ümit Gümüş tarafından 2,61 – 2,62 TL fiyat aralığından 2.400.000 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %4,58’e geriledi.
#IHYAY – İstanbul Teknik Kimya tarafından 19.906.127 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %6,20’ye yükseldi.
#INVEO – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 25.000 adet pay 28,60 TL fiyattan geri alındı.
#RYSAS – Egemen Döven tarafından 4,77 – 5,00 TL fiyat aralığından 675.145 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %6,57’ye yükseldi.
#SAHOL – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 992.853 adet pay 17,08 – 17,15 TL fiyat aralığından geri alındı.
#ULUUN – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 62.511 adet pay 8,03 – 8,13 TL fiyat aralığından geri alındı.
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Üç ayda yüzde 30’un üzerinde kazandıran hisseler
 
Kurumların 4 Nisan tarihli hisse önerileri
 

Borsada son 10 yılın rekoru
 
Borsada yönü belirleyecek kritik veri
 
Yüksek enflasyon borsaya ilgiyi artırdı
 
Borsada yönü enflasyon rakamları belirleyecek
 
Borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi
 
TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA
Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.
Türk borsasında pöip konusuna son verilmeli.Çünkü pöip platformunda sürekli hisseler baskılanmakta hisselerin sahipleri sürekli bir mağduriyet yaşamakta.Kalkınma Bankası bunun en tipik örneği.Kalkınma Bankası 87liralardan bugün 14.65 seviyelerine gerilemiş.3 yılda meydana gelen döviz ve enflasyon yüksekliğini katarsak hisse olması gereken seviye en az 450lira civarında olmalı.Spk bu konuyu çözmeli.Yatırımcı bu mağduriyetten kurtarılmalı.3 yıldır sahip çıkılmayan yatırımcısı perişan 2 market hissesi var.Bunlar batmadı.Müşterisi ve kârları var.Zarar gösterip milleti ve devleti kandırıyorlar.Biri Ülker Grubu Bizim Marketleri hisse 15lira 22liraydı 3yıl önce .Sabancı Grubunda Carrefoursa Marketleri hisse 33lira bu hisse 127liralardan bu seviyelere düşüŕüldü.Bizim marketlerinin olması gereken seviye 165lira Carrefoursa marketlerinin değeri en az 400lira olması gerekir.Şirketler hisse alımına gitmeli
Ardyz patronu arda efendi çok erken cinali olmuşsun. Çok ararsın yatırımcı sonra…
Borsa GündemTüm hakları Gündem Medya Grubu’na aittir.
Borsagundem.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.borsagundem.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.borsagundem.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur. BİST isim ve logosu “koruma marka belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Borsagundem.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıkar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan borsagundem.com sorumlu degildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir.
Finansal veriler aracılığıyla sağlanmaktadır. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. Son güncelleme saati (10:03)

source

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat seo hizmeti Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino google.com.tr

hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat seo hizmeti Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino istanbul escort muğla escort onwin onwin onwin google.com.tr
 
hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat seo hizmeti Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino istanbul escort muğla escort google.com.tr