ANASAYFA
OTOMOTİV
GEZİ
KÜLTÜR
EMLAK
RÖPORTAJ
BİSİKLET
TARİH
DİZİ – FİLM
İSTANBUL
19:54:00
İftar vakti
BURSA
19:53
ANKARA
19:37
SİVAS
19:20
ERZURUM
19:03
HAKKARİ
18:50
İSTANBUL
19:54:00
İftar vakti
ANKARA
19:37
TIMETURK / GENEL / Adana hava durumu
Adana hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Adana’nın Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Adana’da önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Adana’da hava durumu nasıl olacak? Adana’da 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Adana’da 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Adana’ya yağmur yağacak mı? Adana Çukurova hava durumu? Havalar ne zaman soğuyacak?
Adana hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Adana’nın Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Adana’da önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Adana’da hava durumu nasıl olacak? Adana’da 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Adana’da 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Adana’ya yağmur yağacak mı? Havalar ne zaman soğuyacak?
Adana’da yaşayan vatandaşlar son zamanlarda internet üzerinden sıklıkla güncel hava durumunu kontrol etmektedirler. Özellikle yaz ayının bitmesi ile vatandaşlar yağmur ve soğukların ne zaman geleceğini ve ne kadar süre etkili olacağını merak etmektedir. Bu sebeple Adana’ya ait 5 günlük, 15 günlük ve 30 günlük hava durumu tahminleri birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. İşte tüm detayları ile Adana hava durumu…

16 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

16 Nisan’da Adana’da gün içinde parçalı bulutlu ve az güneşli bir gün bekleniyor. Adana’da hava sıcaklıkları artıyor. Kent genelinde en düşük sıcaklık 24 derece civarında olması bekleniyor. 

Adana_7

15 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

15 Nisan Adana hava dururumu tahminlerine göre kent genelinde en yüksek hava sıcaklığı 26 derece civarında olacak. İşte 15 Nisan Adana hava durumu…

adana_105

14 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

14 Nisan’da Adana’da sıcaklıklar oldukça yüksek olacak. Kent genelinde hissedilen sıcaklık 25 derece civarında olacak. 

adana_104

13 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

13 Nisan hava durumu tahminlerine göre Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da en düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece civarında olması bekeniyor.
Adana_6

11 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

11 Nisan’da Adana’da gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. 

adana_103

10 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

10 Nisan Adana’da hava durumuna göre kentte en düşük hava sıcaklığı 14 derece civarında olacak.
Adana_5

9 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

9 Nisan’da Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor…

Adana_4

8 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana’da sağanak var… Adana 8 Nisan hava durumu tahmimlerine göre kentte sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da en yüksek hava sıcaklığı 24 derece civarında olması bekleniyor. 
Adana_3

7 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

adana_102

6 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana’da hava sıcaklıkları her gçen gün artıyor. Adana’da 6 Nisan’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 12 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 27 derece civarında olacak. İşte Adana 6 Nisan hava durumu tahmini…

adana_101

5 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 5 Nisan’da parçalı bulutlu ve sıcak bir gün bekleniyor. İşte Adana 5 Nisan hava durumu tahmini…
adana_100

4 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

4 Nisan’da Adana’da parçalı bulutlu ve güneşli bir gün olacak. Adana’da güneş kendisini göstermeye başladı. Hava sıcaklıkları gün içinde 23 derede civarında olacak.
adana_99

3 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana’da kent genelinde hava sıcaklıkları yükselecek. İşte 3 Nisan hava durumu tahmini…
adana_98

2 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana’da hava sıcaklıkları yükseliyor. 2 Nisan Adana’da en düşük hava sıcaklığı 13 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 25 derece civarında olacak.
adana_97

1 NİSAN ADANA HAVA DURUMU

Adana 1 Nisan hava dıurumu tahminlerine göre kent genelinde sıcaklıklar yükseliyor. Adana 1 Nisan hava durumuna göre en düşük hava sıcaklığı 10 derece civarında olması bekleniyor.

31 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da havalar ısınmaya devam ediyor. Kent genelinde sıcaklıklar yükselişe geçti. Baharın gelişi kent genelinde hissedilmeye başlandı.

30 MART ADANA HAVA DURUMU

30 Mart’ta Adana’da kapalı ve bulutlu bir  gün yaşanması bekleniyo. Adana’da hava sıcaklıkları artmaya başladı. Adana’da en düşük hava sıcaklığı 10 derece olacak. İşte Adana 30 Mart hava durumu tahmini…
adana_96

29 MART ADANA HAVA DURUMU

29 Mart hava durumu raporuna göre kent genelinde en düşük sıcaklık 12 derece civarında olacak.
adana_95

28 MART ADANA HAVA DURUMU

28 Mart’ta Adana’da kentte gelinde parçalı bulutlu ve güneşli bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 5 derece olacak. İşte Adana 28 Mart hava durumu tahmini…
adana_94

27 MART ADANA HAVA DURUMU

27 Mart’ta Adana’da en düşük hava sıcaklığı 4 derece civarında olacak. Adana’da gün içinde kapalı ve bulutlu bir  gün bekleniyor.
adana_93

26 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da  26 Mart’ta sağanak yağmur bekleniyor. İşte Adana 26 Mart hava durumu tahmini…
adana_92

25 MART ADANA HAVA DURUMU

25 Mart Adana hava durumu tahminine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 6 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 18 derece olacak. İşte 25 Mart Adana hava durumu…
adana_91

24 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 24 Mart’ta gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. İşte Adana 24 Mart hava durumu…
 
adana_90

23 MART ADANA HAVA DURUMU

23 Mart Adana hava durumu raporuna göre kent genelinde bulutlu bir gün beklenyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklık 5 derece civarında olacak. İşte Adana hava durumu tahmini…
adana_89

18 MART ADANA HAVA DURUMU

İşte 18 Mart Adana hava durumu…
adana_88

17 MART ADANA HAVA DURUMU

17 Mart’ta Adana’da bulutlu bir gün bekleniyor. İşte Adana 17 Mart hava durumu tahmini…
adana_87

16 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da soğuk havalar bir süre daha etkisini gösterecek. Adana’da gün içinde parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da 16 Mart’ta en düşük hava sıcaklığının 2 derece olması bekleniyor. 
adana_86

15 MART ADANA HAVA DURUMU

15 Mart Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde bulutlu bir hava olması bekleniyor. Kent genelinde gün içinde en düşük hava sıcaklığı 2 derece olacak. 
adana_85

14 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 14 Mart hava durumu tahminlerine göre kent genelinde soğuk ve bulutlu bir  gün bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 2 derece olacak. 
adana_84

13 MART ADANA HAVA DURUMU

13 Mart’ta Adana’da bulutlu ve yer yer yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte 13 Mart Adana hava durumu tahmini…
adana_83

12 MART ADANA HAVA DURUMU

12 Mart Adana hava durumu tahinlerine göre kentte kapalı ve soğuk bir gün bekleniyor. İşte Adana 12 Mart hava durumu tahmini….
adana_82

11 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 11 Mart’ta gün içinde sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da 11 Mart’ta en düşük hava sıcaklığı 6 derece civarında olacak. 
adana_81

10 MART ADANA HAVA DURUMU

10 Mart Perşembe günü Adana’da ssağanak yağmur bekleniyor. Adana’da gün içinde en düük hava sıcaklığı 10 derece olacak. 
adana_80

9 MART ADANA HAVA DURUMU

9 Mart Adana hava durumu tahminlerine göre kentte sağanak yağmur bekleniyor. Kent genelinde gün içinde en düşük sıcaklığın ise 10 derece civarında olması bekleniyor. 
adana_79

8 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da sağanak yağmur bekleniyor. 8 Mart Diyarbakır hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük sıcaklık 8 derece civarında olacak. İşte Adana 8 Mart hava durumu tahmini…
adana_78

4 MART ADANA HAVA DURUMU

4 Mart’ta Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Gün içinde Adana’da en düşük sıcaklığın 8 derece olacağı tahmin ediliyor. 
adana_77

2 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 12 derece olacak. İşte 2 Mart Adana hava durumu tahmini…
adana_76
 

1 MART ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 1 Mart’ta sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 11 derece civarında olacak. İşte Adana 1 Mart hava durumu tahmini…
adana_75

27 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

27 Şubat Adana hava durumu raporuna göre kent genelinde en düşük sıcaklık 9 derece, en yüksek sıcaklık ise 17 derece civarında olacak. Adana’da gün içinde yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte Adana 27 Şubat hava durumu tahmini…
adana_74

26 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 26 Şubat günü parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Kent genelinde gün içinde en düşük sıcaklık 9 derece civarında olacak. İşte Adana hava durumu tahmini. 
adana_73

24 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

24 Şubat’ta Adana’da sağanak yağış bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklık 13 derece civarında olacak. İşte 24 Şubat Adana hava durumu tahmini…
adana_72

23 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 23 Şubat’ta parçalı bulutlu ve yer yer güneşli bir güne bekleniyor. Adana’da 23 Şubat’ta en düşük hava sıcaklığı 10 derece olacak. 
adana_71

22 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 22 Şubat’ta en düşük sıcaklık 9 derece civarında olacak. En yüksek sıcaklık ise 19 derece olacak. Gün içinde Adana’da sğanak yağmur bekleniyor. 
adana_70

21 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

21 Şubat’ta Adana’da sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 8 derece civarında olacak. 
adana_69

20 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

20 Şubat’ta Adana’da yer yer güneşli bir gün bekleniyor. 20 Şubat Adana hava durumu raporuna göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 7 derece civarında olacak.
adana_68

19 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

19 Şubat’ta Adana’da çok bulutu ve kapalı bir gün yaşanacak. 19 Şubat’ta Adana’da en düşük sıcaklık 5 derece civarında olacak. İşte Adana 19 Şubat hava durumu tahmini…
adana_67

18 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 18 Şubat’ta bulutlu ve kapalı bir gün yaşanacak. İşte Adana 18 Şubat hava durumu…
adana_66

17 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 17 Şubat’ta parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı gün içinde 4 derece civarında olacak. İşte Adana hava durumu tahmini…
 
adana_65

16 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 16 Şubat’ta parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 5 derece civarında olacak. İşte Adana 16 Şubat hava durumu tahmini…
adana_64
 

15 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

15 Şubat Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklığın 6 derece civarında olması bekleniyor.
Adana_2

14 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

14 Şubat’ta Adana’da parçalı bulutlu ve güneşli bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklığın 6 derece civarında olması bekleniyor. İşte 14 Şubat  Adana hava durumu tahmini…
adana_63

13 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

13 Şubat’ta Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da hava sıcaklığı 13 Şubat’ta 5 derece civarında olacak. 
adana_62

12 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 12 Şubat’ta parçalı bulutlu ve güneşli bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 4 derece olacak. Kent genelinde en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece civarında olacak. İşe Adana 12 Şubat hava durumu…
 
adana_61

11 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

11 Şubat Adana hava durumu tahminie göre kent genelinde parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Gün içinde en düşük sıcaklığın 4 derece, en yüksek sıcaklığın ise 16 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. İşte Adana 11 Şubat hava durumu tahmini…
Adana_1

10 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

10 Şubat’ta Adana’da serin ve yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da hava sıcaklıkları 8 ile 10 derece arasında yer alacak.

9 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

9 Şubat’ta Adana’da sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklıklarının 9 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. İşte Adana hava durumu tahmini…
adana_60

8 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

8 Şubat hava Adana hava durumu tahminine göre kentte sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. Adana’da en düşük sıcaklığın 8 derece civarında olması bekleniyor. Adana’da gün içinde en  yüksek sıcaklığın ise 17 derece civarında olması bekleniyor. 
adana_59

6 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

6 Şubat günü Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da en düşük hava sıcaklığı gün içinde 6 derece civarında olacak. Adana’da en yüksek hava sıcaklığının ise 15 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. 
 
adana_58

5 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 5 Şubat günü parçalı bulutlu ve yer yer güneşli bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 5 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_57

4 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

4 Şubat Cuma günü Adana’da sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte 4 Şubat Cuma Adana hava durumu tahmini…
adana_56

2 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 2 Şubat Pazartesi günü sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte Adana 2 Şubat hava durumu…
adana_55

1 ŞUBAT ADANA HAVA DURUMU

Adana 1 Şubat hava durumu tahminine göre kent genelinde sağanak yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da en düşük hava sıcaklığının 7 derece civarında olması bekleniyor. İşte Adana 1 Şubat hava durumu tahmini…
adana_54

30 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 30 Ocak Pazar günü parçalı bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da hava sıcaklığının en düşük 5 derece olması bekleniyor. Adana’da gün içinde en yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece civarında olması bekleniyor. 
adana_53

29 OCAK ADANA HAVA DURUMU

29 Ocak’ta Adana’da parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da 29 Ocak’ta en düşük hava sıcaklığı 2 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_52

28 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 28 Ocak’ta soğuk ve parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Adana’da en düşük hava sıcaklığı 1 derece civarında olması bekleniyor. Adana’da en yüksek hava sıcaklığı ise 10 derece civarında olacak.
adana_51

27 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana 27 Ocak hava durumu tahminine göre kent genelinde kapalı ve soğuk bir gün bekleniyor. Adana’da 27 Ocak’ta en düşük hava sıcaklığının 2 derece civarında olması beklenyor. Adana’da en yüksek hava sıcaklığı ise 11 derece civarında olacak. İşte Adana 27 Ocak hava durumu tahmini…
adana_50

26 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 26 Ocak’ta soğuk ve yağmurlu bir gün bekleniyor. Adana’da devam eden kar yağışlarının bir süre kentten uzaklaşacağı tahmin ediliyor. İşte Adana 26 Ocak hava durumu tahmini…
adana_49

25 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 25 Ocak günü sulu kar yağışı bekleniyor. Adana’da hava sıcaklıkları gittikçe düşüyor. Adana’da gün içinde sıcaklık sıfır derece civarında olacak. İşte 25 Ocak Adana hava durumu tahminleri…
adana_48

23 OCAK ADANA HAVA DURUMU

23 Ocak’ta Adana’da sağanak yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. İşte Adana hava durumu tahmini…
adana_47

22 OCAK ADANA HAVA DURUMU

22 Ocak Adana hava durumu tahminlerine  göre kent genelinde sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 4 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece olacağı tahmin ediliyor. İşte 22 Ocak Adana hava durumu tahmini…
 
adana_46

21 OCAK ADANA HAVA DURUMU

21 Ocak Adana hava durumu tahminlerine göre kentte bulutlu ve kapalı bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığnın -1 derece civarında olması bekleniyor. İşte Adana 21 Ocak hava durumu raporu…
adana_45

20 OCAK ADANA HAVA DURUMU

20 Ocak Adana hava durumu tahminlerine göre Adana’da parçalı bulutlu bir gün hakim olacak. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 2 derece olması bekleniyor. İşte 20 Ocak Adana hava durumu tahmini…
adana_44

13 OCAK ADANA HAVA DURUMU

13 Ocak Perşembe günü Adana’da sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük haa sıcaklığı 8 derece olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece civarında olması bekleniyor.
adana_43

11 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 11 Ocak’ta sağanak yağmur bekleniyor. İşte Adana 11 Ocak hava durumu tahmini;
adana_11_Ocak_hava_durumu

10 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 10 Ocak Pazartesi günü sağanak yağmurlu bir gün bekoleniyor. İşte Adana 10 Ocak hava durumu raporu…
adana_42

9 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 9 Ocak Pazar günü sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte kentte 9 Ocak hava durumu tahmini…
adana_41

8 OCAK ADANA HAVA DURUMU

8 Ocak Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 10 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 20 derece civarında olması bekleniyor. İşte 8 Ocak Adana hava durumu…
adana_40

7 OCAK ADANA HAVA DURUMU

adana_39

6 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 6 Ocak’ta yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte 6 Ocak Adana hava durumu;
adana_38

5 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 5 Ocak günü parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. İşte 5 Ocak Adana hava durumu tahmini…
adana_37

4 OCAK ADANA HAVA DURUMU

4 Ocak’ta Adana’da bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da 4 Ocak’ta en düşük hava sıcaklığı gün içinde 3 derece civarında olacak. İşte Adana 4 Ocak hava durumu tahmini;
adana_36

3 OCAK ADANA HAVA DURUMU

İşte 3 Ocak Adana hava durumu tahmini…
Adana

2 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 2 Ocak günü kapalı ve bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da en düşük sıcaklık 2 Ocak’ta 8 derece civarında olacak. İşte Adana hava durumu tahmini;
adana_2_Ocak_hava_durumu

1 OCAK ADANA HAVA DURUMU

Adana 1 Ocak 2022 hava durumu tahminlerine göre Adana’da parçalı bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor.  İşte 1 Ocak 2022 Adana hava durumu raporu;
 
adana_35

31 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 31 Aralık’ta parçalı bulutlu yer yer güneşli bir gün yaşanacak. Adana’da gün içine en düşük hava sıcaklığının 8 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. İşte Adana 21 Aralık hava durumu tahmini…
adana_34

30 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

30 Aralık’ta Adana’da az bulutlu bir gün yaşanacak. 30 Aralık Adana hava durumu tahmini şöyle;
adana_hava_durumu_30_Aralık

29 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 29 Aralık’ta pparçalı bulutlu bir gün yaşanacak. 29 Aralık’ta Adana’da en düşük hava sıcaklığı 6 derece civarında olacak. Gün içinde en yüksek sıcaklık ise 16 derece civarında olacak.
adana_hava_durumu_29_aralık

28 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

28 Aralık Adana hava durumu tahminine göre kentte parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Diyarbakır’da gün içinde en düşük hava sıcaklığı eksi 5 derece, en yüksek hava sıcaklığının ise 9 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
 
adana_33

27 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 27 Aralık’ta hava az bulutlu olacak. İşte 27 Aralık Adana hava durumu;
 
adana_32

26 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 26 Aralık günü parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da en düşük sıcaklık gün içinde 5 derece olacak. Kentte maksimum sıcaklık ise 15 derece civarında olacak.
adana_31

25 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

25 Aralık’ta Adana’da az bulutlu bir gün yaşanacak. 25 Aralık Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığınnı 3 derece olması bekleniyor. Adana’da maksimum hava sıcaklığının ise 13 derece olacağı tahmin ediliyor.
 
adana_25_aralık_hava_durumu

24 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 24 Aralık hava durumu tahminlerine göre kent merkezinde az bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 3 derece, en yüksek hava sıcaklığının ise 11 derece civarında olması bekleniyor. 
 
adana_30

23 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 23 Aralık hava durumu tahminine göre Adana’da kent genelinde az bulutlu bir gün bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığın 3 derece civarında olması bekleniyor. 
adana_29

22 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

22 Aralık günü Adana’da en düşük hava sıcaklığı 3 derece olacak. Kent genelinde en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece civarında olacak.
 
adana_28

21 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 21 Aralık hava durumu tahminlerine göre Adana’da kapalı ve bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da en yüksek hava sıcaklığının 15 derece, en düşük hava sıcaklığının ise 7 derece civarı olması bekleniyor.
adana_27

20 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

20 Aralık Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığının 10 derece olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 13 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_26

19 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 19 Aralık günü yağmurlu bir gün yaşanacak. Adana 19 Aralık hava durumu tahminine göre kentte gün içinde en düşük hava sıcaklığın 9 derece seviyelerinde olması tahmin ediliyor. En yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece civarında olacak.
adana_hava_durumu_19_Aralık

18 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana hava durumu tahminlerine göre 18 Aralık’ta Adana’da gün içinde yağmurlu bir gün yaşanacağı tahmin edilyor. Adana’da 18 Aralık hava durumu raporunda en düşük hava sıcaklığının gün içinde 8 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 16 derece civarında olacağı tahmin eiliyor.
 
adana_25

17 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

17 Aralık Adana hava durumu tahminlerine göre kent genelinde yağmurlu bir gün yaşanacak. Adana ‘da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 8 derece civarında olacağı tahmin eiliyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 15 derece civarında olması bekleniyor.
adana_24

16 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

16 Aralık Perşembe günü Adana’da gün içinde sağanak yağmurlu bir gün bekleniyor. Adana hava durumu tahminine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 10 derece civarında olacak. Kentte en yüksek hava sıcaklığının ise 14 derece olması bekleniyor.
adana_23

15 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

15 Aralık Adana hava durumu tahminlerinde kentte sağanak yağmurlu bir gün yaşanacak. Adaba’da 15 Aralık’ta gün içinde en düşük hava sıcaklığının 11 derece civarında olması bekleniyor. Adana’da gün içinde en yüksek hava sıcaklığı ise 15 derece civarında olması bekleniyor.
 
adana_22

14 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 14 Aralık’ta gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Kentte 14 Aralık’ta gün içinde minimum hava sıcaklığının 11, maksimum hava sıcaklığının ise 21 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_21

13 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

13 Aralık Adana hava durumu tahminine göre Adana’da en düşük hava sıcaklığı 12 derece olacak. Adana’da en yüksek hava sıcaklığın ise gün içinde 21 derece civarında olması bekleniyor. 
adana_20

12 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 12 Aralık hava durumu tahminine göre Adana’da gün içinde az bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gün içinde minimum haa sıcaklığı 10 derece civarında olacak. Adana 12 Aralık hava durumu raporunda kentte en yüksek sıcaklığın 21 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_12_Aralık_hava_durumu

11 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

11 Aralık Cumartesi Adana hava durumu tahminine göre Adana’da 11 Aralık’ta parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Adana’da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 10 derece olacağı tahmin ediliyor. En yüksek hava sıcaklığı ise 21 derede civarında olması bekleniyor. 
adana_19

10 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

10 Aralık Adana hava durumu tahminlerine göre Adana’da gün içinde parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Adana’da en yüksek hava sıcaklığının gün içinde 19 derece olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklığın ise 8 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. 
 
adana_18

9 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

9 Aralık’ta Adana’da kapalı ve bulutlu bir gün yaşanacak. Adana 9 Aralık hava durumu tahminlerine göre kentte en yüksek sıcaklıkların 18 derece, en düşük sıcaklıkların ise 8 derece civarında olması bekleniyor.
adana_8_aralık_hava_durumu

8 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

8 Aralık Adana hava durumu tahminine göre Adana’da gök gürültülü ve sağanak yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gn içinde en düşük sıcaklığın 10 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Adana’da en yüksek sıcaklıkların ise 17 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_17

7 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

7 Aralık Adana hava durumu tahminine göre kentte sağanak yağmur bekleniyor.  Sağanak yağmur nedeniyle Adana’da 7 Aralık’ta en düşük hava sıcaklığı 10 derece civarına olması beklenirken en yüksek hava sıcaklığının ise 22 derece seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.
 
adana_16

6 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 6 Aralık Pazartesi günü yer yer güneşli ve bulultu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklığın 9 derece ciarında oacağı tahmin ediliyor. Kent genelinde en yüksek sıcaklıkların ise 22 derece civarı olacağı tahin ediliyor.
adana_15

5 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Meteoroloji’den alınan thminlere göre Adana’da 5 Aralık günü hava sıcaklığı en yüksek 18 derece olacak. Kentte az bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da 5 Aralık günü en düşük sıcaklıkların ise 10 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_5_aralık_hava_durumu

4 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

4 Aralık Adana hava durumu tahminine göre kentte gün içinde kapalı bir gün yaşanacak. Diyarbakır’da gün içinde en düşük sıcaklığın 9 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Kentte en yüksek sıcaklık ise 20 derece civarında olacak. 
adana_14

3 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 3 Aralık hava durumu tahminine göre kentte en düşük sıcaklık 8 derece civarında olması bekleniyor. Adana’da gün içinde parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Kentte maksimum sıcaklığın ise 19 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.
adana_13

2 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 2 Aralık hava durumu tahminine göre kent genelinde bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da 2 Aralık’ta maksimum hava sıcaklığının 19 derec olacağı tahmin ediliyor. Adana’da en düşük hava sıcaklıklarının ise 9 derece seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.
adana_12

1 ARALIK ADANA HAVA DURUMU

Adana 1 Aralık hava durumu tahminine göre Adana’da sağanak yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklıkların 14 derece civarı olması bekleniyor. En yüksek sıcaklıkların ise 21 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. 
adana_1_aralık_hava_durumu

30 KASIM ADANA HAVA DURUMU

30 Kasım Adana hava durumu tahminine göre kentte sağanak yağmurlu bir gün yaşanacak. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da 30 Kasım Salı günü en düşük hava sıcaklıklarının 12 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Adana’da en yüksek hava sıcaklıklarının ise 23 derece civarında olması bekleniyor.
 
adana_11

29 KASIM ADANA HAVA DURUMU

29 Kasım Adana hava durumu taminlerine göre Adana’da gün içinde bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da 29 Kasım’da en düşük sıcaklıkların 12 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek sıcaklıkların ise gün içinde 23 derece seviyelerinde olması bekleniyor. 
adana_hava_durumu_29_kasım

28 KASIM ADANA HAVA DURUMU

28 Kasım’da Adana’da sağanak yağmur bekleniyor. Kent geneli için Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da hava sıcaklıkları gün içinde 12 derecey kadar düşecek. En yüksek sıcaklık ise 22 derece civarında olacak. 
adana_10

27 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Meteoroloji’den alınan 27 Kasım Adana Hava durumu tahminine göre Adana’da en yüksek hava sıcaklığı 21 derece seviyesinde olacak. Adana’da sağanak yağmurlu bir gün yaşanacak.
ADANA_27KASIM_HAVA_DURUMU

26 KASIM ADANA HAVA DURUMU

26 Kasım Adana hava durumu tahminine göre Adana’da gün içinde sağanak yağmur bekleniyor. Adana’da 26 Kasım’da en yüksek sıcaklık 21 derece civarında oalması bekleniyor. Adana’da gün içinde en düşük sıcaklık ise 11 derece civarında olacağı bekleniyor.
adana_hava_durumu_26_kasım

25 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 25 Kasım Perşembe günü sağanak yağmur bekleniyor. Kent genelinde ani bastıran sağanak su baskınlarına neden olabilir. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre 25 Kasım’da Adana’da en yüksek sıcaklık 17 derece civarında olacak.
adana_25_kasım_hava_durumu

24 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 24 Kasım’da şiddetli sağanak yağmur bekleniyor. Kent genelinde su baskınlarına karşı vatandaşlar hazırlıklı olmalı. Adana’da en yüksek sıcaklıkların gün içinde 19 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. 
adana_24_kasım_hava_durumu

23 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 23 Kasım Salı günü parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da 23 Kasım’da ılık bir gün yaşanacak. Adana’da gün içinde en yüksek hava sıcaklıkları 23 derece civarında olacak. En düşük hava sıcaklıkları ise 11 derece civarında olacak.
adana_23_Kasım_hava_durumu

22 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 22 Kasım’da parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Kentte 22 Kasım için yapılan meteorolojik tahminlere göre en yüsek sıcaklık 22 derece seviyelerinde olacak. Kentte ılık bir gün yaşanacak. 
adana_22_kasım_hava_durumu

21 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da 21 Kasım gününde parçalı ve az bulutlu bir gün yaşanacak. Adana’da 21 Kasım’da hava sıcaklıkları mevsim normallerinde olacak. Kentte gün içinde en yüksek sıcaklık 23 derece seviyesinde olacak. En düşük sıcaklık ise gün içinde 11 derece civarında olacak. 
adana_21_Kasım_hava_durumu

20 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 20 Kasım Cumartesi günü yağışlı bir gün yaşanacak. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre kentte en yüksek sıcaklık 22 derece civarında olacak. Gün içinde en düşük sıcaklık ise 10 derece civarında olacak.
ADANA_20_KASIM_HAVA_DURUMU

19 KASIM ADANA HAVA DURUMU

19 Kasım’da Adana’da hava sıcaklıkları en yüksek 24 derece civarında olması bekleniyor. Adana’da gün içinde en  düşük sıcaklık ise 10 derece olacak. Meteoroloji’den alınan tahminlere göre Adana’da 19 Kasım’da bulutlu ve kapalı bir gün hakim olacak.
adana_9

18 KASIM ADANA HAVA DURUMU

18 Kasım’da Adana’da hava sıcaklıkları en yüksek 26 derece civarında olacak. Kentte parçalı bulutlu bir gün hakim olurken en düşük sıcaklık ise 9 derece civarında olacak. 
18 KASIM ADANA HAVA DURUMU

17 KASIM ADANA HAVA DURUMU

17 Kasım’da Adana’da sıcak bir gün hakim olacak. Adana’da hava sıcaklığı 17 Kasım Çarşamba günü 27 dereceye kadar çıkcak. Gün içinde en düşük sıcaklık ise 10 derece civarında olacak. 
adana_8

16 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 16 Kasım Salı günü en yüksek hava sıcaklığı 25 derece civarında olacak. Kentte 16 Kasım’da sıcak bir gün yaşanacak. Adana’da en düşük sıcaklık ise 10 derece civarında olacak. 
adana_7

15 KASIM ADANA HAVA DURUMU

15 Kasım Pazartesi günü Adana’da sıcak ve ılık bir gün yaşanacak. Adana’da 15 Kasım’da hva sıcaklığı en yüksek 25 derece olacak. Adana’da en düşük hava sıcaklığı ise akşam saatlerinde 12 derece civarı olacak. 
adana 14 kasım

14 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 14 Kasım Pazar günü parçalı bulutlu ve az bulutlu bir hava olacak. Adana’da 14 Kasım günü gün içinde en yüksek hava sıcaklığı 27 derece olacak. Kentte üşük hava sıcaklığı ise 12 derece olarak ölçüldü. Adana’da 14 Kasım’da ılık bir gün yaşanacak. 
adana yeni

13 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 13 Kasım günü az bulutlu, parçalı bulutlu ve sıcak bir gün yaşanacak. Adana’da 13 Kasım’da en yüksek hava sıcaklığı 27 derece olarak ölçüldü. En düşük hava sıcaklığı ise 11 derece ölçüldü. Gün içerisinde yaşanan yüksek sıcaklık sonra gece düşen sıcaklıklar hastalıklara davetiye çıkarabilir.
adana_6

12 KASIM ADANA HAVA DURUMU

Adana’da 12 Kasım günü hava az bulutlu olacak. Adana’da en yükek sıcaklık 26 derece olarak ölçüldü. 12 Kasım’da en düşük sıcaklık ise 10 derece olacak. Adana’da gece sıcaklığı ise 8 dereceye kadar düşecek.
adana_5

11 KASIM ADANA HAVA DURUMU

11 Kasım Perşembe günü Adana’da yer yer bulutlu bir gün olacak. Adana’da 11 Kasım’da öğle saatlerinde hava sıcaklığı 22-24 derece arasında olacak. Adana’da gece sıcaklıkları ise 10 dereceye kadar düşmekte. 
adana_4
 

10 KASIM ADANA HAVA DURUMU

10 Kasım Çarşamba günü Adana’da hava sıcaklığı maksimum 26 dereceye çıkmaktadır. Gün içindeki en düşük sıcaklık ise 18 derece olarak ölçülmüştür. Adana’da 10 Kasım Çarşamba tarihinde en düşük gece sıcaklığı ise 12 derece olarak ölçülmüştür. 

HAVA TAHMİNİ NEDİR?

Hava tahmin ve raporları, belirli bir yerde ve zamandaki hava durumu ile ilgili olarak meteoroloji birimleri tarafından yayımlanan bilgiler. Hava tahmini, çeşitli verilerin analiz edilmesi ile belirli bir hava sahasında “gelecekte” hava durumunun nasıl olacağına dair yapılan çıkarımlardır. Hava raporu ise çeşitli gözlem (rasat) ve ölçümler sonucunda “şimdiki” (güncel) hava durumunun nasıl olduğuna dair yayımlanan bilgilerdir.
Süre
Hava tahminleri periyotlarına göre aşağıdaki şekilde tasnif edilir:
Kısa vadeli: 0-72 saat
Orta vadeli: 72 Saatten 10 güne kadar
Uzun vadeli: 10 günden daha ilerisini kapsar .

Konya’da öğrenci yurdu… Hangi öğrenci yurdu Mehmet Öz’ün? Mehmet Öz’ün öğrenci yurdu hangisi? İşte Mehmet Öz’ün Türkiye’deki yatırımları…
Bahçeli: Bayramda ülkelerine giden Suriyelilerin geri dönmelerine gerek yok
Midyat’taki kazı mağarada başladı, dev yer altı şehri ortaya çıktı
MSB’den ‘Pençe-Kilit Operasyonu’ paylaşımı
Timeturk basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz vermiştir.
timeturk.com not a part of (Facebook.com or Facebook Inc.
Additionally, timeturk.com is not endorsed by Facebook, Inc. in any way Facebook is a trademark of Facebook, Inc)

source

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirlerarası nakliye firmaları
hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Mng Evden Eve Nakliyat seo hizmeti Onwin onwin tipobet tipobet deneme bonusu Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino muğla escort google.com.tr

hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Mng Evden Eve Nakliyat seo hizmeti Onwin onwin tipobet tipobet deneme bonusu Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino muğla escort google.com.tr
 
turkhacks.com shellerim.org hacklinkal.org shellindir.org metropolhali.com/ metropolcamihalisi.com selcuklucamihalisi.com oztekincamihalisi.com selcukluhali.com camihalisifiyatlari.com karacacamihalisi.com itikathali.com saricahali.com.tr camihalisi.xyz melekcamihalisi.com turkiyecamihalisi.com turkuazcamihalisi.com karacacamihalisi.com.tr demircihali.com.tr metropolhali.com.tr melekhali.com.tr karacacamiavizesi.com metropolcamiavizeleri.com metropolcamisupurgesi.com seboege.com camihalisiisitma.com camihalisialtiisitma.com istanbulevdenevenakliyati.com sehirustasi.com evdenevenakliyatciyiz.com evdenevenakliyatciniz.com istanbulofistasima.net yurticievdenevenakliyat.net yurticievdenevenakliye.com icelevdenevenakliyat.com sehiresnafi.com.tr mngevdenevenakliyat.com.tr seocum.org on-line-roulette-gambling.com casinorecension.net slotonlineqq724.com bahadirgungor.com 1xbethub.com freebonusoffers.net bacolodlive.com hdmacozeti.co gelement.net live-betting-casino.com efybonanza.com online-casinos-reports.com roulette-player.com realcasinoslive.com google.com.tr